Zastanawiasz się co zobaczyć podczas swojego kursu w Prologu? Odwiedź najbardziej wyśmiane muzeum figur woskowych jakie świat widział!

Ekipa „The Grand Tour” podczas pobytu w Krakowie odwiedziła nasze krakowskie muzeum figur woskowych, Polonia Wax Museum. Wiele wskazuje na to, że wycieczka na długo pozostanie w pamięci dziennikarzy. Widok niektórych eksponatów owego muzeum mocno zdziwił Brytyjczyków. Dziennikarze w krakowskim muzeum mieli na przykład okazję podziwiać figury woskowe księcia Williama i Kate Middleton – które niestety nie do końca przypominały swoje pierwowzory. Na widok królewskiej pary członkowie grupy nie mogli powstrzymać reakcji.

„Co to do cholery jest? O dobry Boże” – zastanawiali się dziennikarze. „Czy to Keira Knightley? Zupełnie jej nie przypomina. Chciałbym zobaczyć Keirę Knightley stojącą tutaj, obok tego” – zażartował Clarkson.
To nie był pierwszy raz kiedy muzeum stało się sensacją internetu. W marcu tego roku, w internecie zawrzało po opublikowaniu o nim artykułu. To muzeum było tak złe, że nawet New York Post nie mógł odpuścić sobie tego artykułu. Cały internet wyśmiał podobizny takich postaci jak, Książe William i księżna Kate. Nie zabrakło również postaci Donalda Trumpa, Davida Guetty. Wszystkie te figury są mówiąc delikatnie, niezbyt dobrze odzwierciedlają pierwowzory.

Co więcej, w bardzo popularnym portalu Tripadvisor, służącym do oceniania atrakcji, restauracji i innych miejsc, często odwiedzanych przez turystów, muzeum to ma ocenę 5/5. Odwiedziny tego miejsca zasługują oczywiście na tą ocenę, biorąc pod uwagę aspekt humorystyczny!! Jak to mówimy w Polsce „ubaw po pachy gwarantowany”, co oznacza, że coś jest bardzo, bardzo zabawne i śmiechu nie będzie końca.
Jeden z odwiedzających bardzo trafnie opisał to miejsce, mówiąc, że „wystawa jest tak zła, że MUSISZ ją odwiedzić.

To miejsce stało się więc obowiązkowym punktem dla każdego odwiedzającego nasz piękny Kraków!
Kategorie: polski