noun_Location_1755669Created with Sketch.

Ul. Bronowicka 37

30-084 Kraków

Pon — Pt: 9:00 — 19:30

Kursy

Możesz zacząć w każdy poniedziałek…

Najpopularniejsze są  KURSY LETNIE (SUMMER COURSES) (od czerwca do października). W zależności od wariantu możesz uczyć się  od 20 do 35 godzin tygodniowo. STANDARD to 20 godz./tydz., INTENSIVE 25-30 godz./tydz, SUPERINTENSIVE 25-35 godz./tydz. W wakacje w ramach kursu mnóstwo zajęć popołudniowych, takich jak spotkanie zapoznawcze, zwiedzanie miasta, wyjścia spacerowo-kulturowe, wycieczki rowerowe, jednodniowe wyjazdy weekendowe i wiele innych.

KURSY CAŁOROCZNE (YEAR ROUND COURSES) (Wiosna / Jesień / Zima). To kursy podobne do SUMMER COURSES. Różnica polega na opcjach intensywności. W ramach tych kursów możesz wybrać spośród STANDARD (20 godz./tydz.)  i SUPERINTENSIVE (25-35 godz./tydz.). Na tych kursach dodatkowe zajęcia pozalekcyjne są organizowane okazjonalnie.

PLEASE NOTE THAT IN 2021 YOU ARE ENTITLED TO FULL REIMBURSMENT OF ALL PAYMENTS UP TO YOUR COURSE STARTING DATE! YOU MAY ALSO FREELY SWITCH BETWEEN ON-SITE AND ONLINE.

KURSY SEMESTRALNE to opcja dla osób, które pracują lub studiują w Krakowie i mają czas jedynie po południu. Kursy te są w wymiarze 2 x 2 godz. lekc. / tydzień. Rozpoczynają się w październiku i w marcu.

KURSY INDYWIDUALNE to również popularna forma kursów. Na zajęciach indywidualnych możesz precyzyjnie dostosować tematykę i tempo zajęć do swoich potrzeb. Zapisz się online lub napisz do nas polish@prolog.edu.pl

KURSY ONLINE to szczególnie w dobie Covid 19 popularna alternatywa do kursów na miejscu w PROLOGU.  Możesz wybrać albo kurs na miejscu, albo online. W 2021 możesz do samego rozpoczęcia kursu zmienić wybór.