noun_Location_1755669Created with Sketch.

Ul. Bronowicka 37

30-084 Kraków

Pon – Pt: 9:00 – 19:30

Zakwaterowanie

Wybierając naukę polskiego z PROLOGIEM nie musisz martwić się o mieszkanie. Kursanci polskiego mogą skorzystać z zakwaterowania oferowanego przez szkołę – samodzielny pokój lub zakwaterowanie u rodziny goszczącej. Będziesz mieszkać w centrum miasta lub tuż w jego pobliżu (w odległości 4-5 przystanków tramwajowych).

Kliknij TUTAJ aby sprawdzić CENY zakwaterowania na rok 2023 (druga strona cennika)

Apartament PROLOG
zlokalizowany 200 metrów od szkoły,
przy ulicy Rydla 32.

APARTAMENT BRONOWICE Nasz nowoczesny apartament w sercu Bronowic posiada wszelkie udogodnienia i spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Jest on zlokalizowany, na nowym osiedlu z ochroną, 200 metrów od Prologu, a z okien apartamentu można zobaczyć budynek naszej szkoły. Droga na zajęcia jeszcze nigdy nie była tak krótka. Mieszkanie znajduje się na parterze i posiada rolety antywłamaniowe we wszystkich oknach. Mieszkanie składa się kuchni, łazienki i z dwóch sypialni z podwójnymi łóżkami i TV. Jedna z sypialni ma wyjście na taras oraz nieduży ogródek.  Wybierając jeden z pokoi możesz wybrać opcję single lub double. 

Największym atutem poza komfortowym wyposażeniem  jest znakomita komunikacja tramwajowa i autobusowa w kierunku Rynku Głównego oraz na lotnisko Balice im. Jana Pawła II. W bezpośredniej okolicy znajdują się sklepy spożywcze, piekarnia, bankomat oraz lokale gastronomiczne. Tuż przy budynku dostępne są piękne tereny spacerowe i rekreacyjne.

Jeśli podróżujesz samochodem, możesz po wcześniejszym zgłoszeniu, skorzystać z garażu podziemnego.

Prolog Apartment Rydla 32

PROLOG Residential

To najpopularniejsza opcja w czasie kursów letnich. Mieszkania zlokalizowane są w okolicach centrum miasta i zwykle składają się z 3-4 sypialni. Łazienka i kuchnia są wspólne.

Można wybrać pokój single lub podróżując z kolegą/koleżanką pokój z dwoma łóżkami (opcja twin).

Od 2021 jedną z opcji są pokoje na ostatnim piętrze budynku szkoły.

Koszt za zakwaterowanie obejmuje zameldowanie od niedzieli poprzedzającej rozpoczęcie kursu i wymeldowanie w sobotę – dzień po zakończeniu kursu. Dodatkowe dni zakwaterowania są odpłatne zgodnie z cennikiem.

Host Family
Zakwaterowanie u rodziny goszczącej

Wybierając ten rodzaj zakwaterowania weź pod uwagę, że możesz gościć u rodziny lub osoby samotnej.
Opcja u rodziny goszczącej to pokój jednoosobowy bez posiłków lub z wyżywieniem (śniadania, lunch). Koszt zakwaterowania u rodziny obejmuje zameldowanie od niedzieli poprzedzającej rozpoczęcie kursu i wymeldowanie w sobotę – dzień po zakończeniu kursu. Dodatkowe dni zakwaterowania są odpłatne zgodnie z cennikiem.