Prolog
na Youtube !

 
 
 

Prolog
Publishing !

 


Wybierając naukę polskiego z PROLOGIEM nie musisz martwić się o mieszkanie. Kursanci polskiego moga skorzystać z zakwaterowania oferowanego przez szkołę - samodzielny pokój lub zakwaterowanie u rodziny goszczącej. Będziesz mieszkać w centrum miasta lub tuż w jego pobliżu (w odległości 4-5 przystanków tramwajowych).

Kliknij TUTAJ aby sprawdzić opcje zakwaterowanie na rok 2019 (druga strona cennika)

Kliknij TUTAJ aby sprawdzić opcje zakwaterowanie na rok 2020 (druga strona cennika)

Host Family - Zakwaterowanie u rodziny goszczącej

Wybierając ten rodzaj zakwaterowania weź pod uwagę, że możesz gościć u rodziny lub osoby samotnej.

Opcja u rodziny goszczącej to pokój jednoosobowy bez posiłków lub z wyżywieniem (śniadania,lunch). Koszt za zakwaterowania u rodziny obejmuje zameldowanie od niedzieli poprzedzającej rozpoczęcie kursu i wymeldowanie w sobotę - dzień po zakończeniu kursu. Dodatkowe dni zakwaterowania są odpłatne zgodnie z cenami naszego cennika.

PROLOG Residential - Zakwaterowanie organizowane przez PROLOG

Mieszkania wynajmowane w całości przez studentów odbywających kurs w szkole PROLOG. Są to mieszkania zlokalizowane w okolicach centrum miasta. Łazienka i kuchnia są wspólne. Koszt za zakwaterowania obejmuje zameldowanie od niedzieli poprzedzającej rozpoczęcie kursu i wymeldowanie w sobotę - dzień po zakończeniu kursu. Dodatkowe dni zakwaterowania są odpłatne zgodnie z cenami naszego cennika.

 
SODISPAR Aparthotel & Apartments w rejonie krakowskiego Starego Miasta

PROLOG może pomóc przyszłym kursantom w rezerwacji apartamentu. Sodispar oferuje prywatne apartamenty, jako alternatywę dla krakowskich hoteli. Apartamenty są zlokalizowane w ścisłym centrum miasta i w pełni wyposażone- kuchnia, pralka, telewizor, telefon (bezpłatne rozmowy przychodzące, rozmowy wychodzące przez kartę TELEPIN).

Cena od 390 EUR. Prosimy o kontakt: w celu uzyskania szczegółów.

Nike Air Max