Prolog
na Youtube !

 
 
 

Prolog
Publishing !

 


NAJLEPSZE W POLSCE I NA ŚWIECIE PODRĘCZNIKI DO NAUCZANIA JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO.

 

PROLOG Publishing to specjalistyczne wydawnictwo językowe działające formalnie w ramach Szkoły Języków Obcych PROLOG.

Jesteśmy entuzjastycznym, energicznym i otwartym na nowe pomysły zespołem. Od samego początku nasze metody nauczania określa podejście komunikacyjne, które od lat dominuje w nauczaniu języków obcych. Korzystając z wieloletnich doświadczeń szkoły w nowoczesnym nauczaniu, to samo podejście zaadaptowaliśmy do działalności wydawniczej, przy tworzeniu materiałów do nauki języków. Chcemy, by nasze produkty, spełniając wszystkie kryteria profesjonalnych materiałów do nauczania, dawały jednocześnie ich odbiorcom radość z uczenia się języków.

To właśnie tutaj, w Wydawnictwie Prolog powstała seria HURRA!!! - jest ona najpopularniejszą na świecie i w Polsce serią podręczników do języka polskiego jako obcego. Jest ona bardzo dobrze znana wszystkim, którzy zapisują się na kursy poslkiego do Prologu, ponieważ to właśnie z tych podręczników korzystamy na zajęciach. Każdy student, który zapisze się na minimum 2 tygodnie kursu otrzymuje darmowy zestaw podręczników kursowych (podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń z płytami CD). Seria HURRA!!! obejmuje trzy poziomy nauki: A1, A2 oraz B1, prowadząc do Egzaminu Certyfikatowego z języka polskiego na poziomie podstawowym. Na każdym z trzech poziomów uczniowie mają do dyspozycji podręcznik i zeszyt ćwiczeń (obydwa z płytami CD).

Równie cenne materiały dydaktyczne proponuje studentom seria TESTUJ SWÓJ POLSKI - są to doskonałe zestawy ćwiczeń pozwalające na opanowanie materiału gramatycznego i leksykalnego. Poszczególne części serii stanowić mogą doskonałe wsparcie w pracy z podręcznikami HURRA!!! Poprzez korelację z poszczególnymi lekcjami HURRA!!! rozbudowują zasób słownictwa oraz dostarczają dodatkowego materiału do ćwiczenia poszczególnych zagadnień gramatycznych. Szczególnie interesująca jest seria PLUS, w której to poszczególne zestawy, oprócz książki, zawierają też fiszki językowe z pudełkiem, płytę mp3 z nagraniami fiszek w pięciu wersjach językowych (PL, ENG, DE, IT, ES, RU). Dodatkową funkcjonalnością są fiszki na urządzenia mobilne.

Wszystkim tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z nauką języka proponujemy podręcznik SURVIVAL POLISH CRASH COURSE. Występuje on w bardzo poręcznej wersji Seft-Study oraz w pełnej wersji Classroom Edition, która dedykowana jest do prowadzenia zajęć pod kierunkiem nauczyciela.

Uzupełnieniem oferty na poziomie początkującym są najnowsze GRY I ZABAWY JĘZYKOWE, które zostały stworzone z myślą o nauczycielach, którzy w sposób atrakcyjny chcą prowadzić zajęcia grupowe oraz indywidualne.

Przedstawione powyżej pozycje to tylko część bogatej oferty.Aby pobrać katalog z pełną ofertą wydawniczą kliknij TUTAJ.

Uczenie się języków powinno być zabawą, formą aktywności, która niezależnie od tego, czy odbywa się na  zajęciach w grupie, czy w domowym zaciszu, ma sprawiać przyjemność. Jest to warunek konieczny efektywnej  nauki. Przyjmujemy go jako warunek wstępny i zaprzęgamy nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie  w nauczaniu języków do jego osiągnięcia. Uruchomienie inwencji w celu uatrakcyjnienia nauki jest naszym priorytetem i, mamy nadzieję, wyróżnikiem. Tej właśnie innowacyjności w podejściu do nauki języków możecie szukać w naszych materiałach.

 

Aby dowiedzieć się więcej kliknij na odpowiedni link poniżej:

SERIA HURRA PO POLSKU.

SERIA TESTUJ SWÓJ POLSKI.

SERIA POLSKI W ĆWICZENIACH.

SERIA SURVIVAL POLISH.

GRY I ZABAWY JĘZYKOWE.

JĘZYK POLSKI DLA DZIECI.

ENCYKLPEDIA KALEIDOSCOPE OF POLAND.

SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO.

POMOCE DYDAKTYCZNE.

 

Kontakt mailowy z Wydawnictwem Prolog:

 

 znaczki serii


Kobe XII 12 Shoes