Prolog
na Youtube !

 
 
 

Prolog
Publishing !

 


PLkat 2

 

 

JUŻ DZISIAJ ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO UDZIAŁU W KOLEJNEJ EDYCJI TESTU ŚWIATOWEGO!

BĘDZIE TO 6 EDYCJA TESTU MIĘDZYNARODOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO DLA OBCOKRAJOWCÓW.

 

KIEDY: 36 godzin. Od godziny 9.00 rano 22 marca 2019 do godziny 21.00 wieczorem 23 marca 2019

JAK: indywidualnie lub drużynowo

 

NAGRODY:

Nagroda 1

Kategoria Indywidualna: 2-tygodniowy intensywny kurs języka polskiego (opcja STANDARD).

Kategoria Team: 2-tygodniowy intensywny kurs języka polskiego (opcja STANDARD).

Nagroda 2

Komplet wybranych przez siebie 6 książek wydawnictwa Prolog Publishing.

 

REGULAMIN TESTU (EDYCJA 2019)

 

Będzie to już szósta edycja tego wydarzenia. W poprzednich edycjach wzięło udział ponad 3000 osób oraz ponad 700 drużyn.

Aby poznać zwycięzców ubiegłorocznej edycji (2018) kliknij TUTAJ

Pomysł zorganizowania Międzynarodowego Testu z Języka Polskiego jako Obcego, narodził się sześć lat temu.

Chcieliśmy zobaczyć jak kształtuje się poziom znajomości polskiego jako obcego w zależności od kraju, wieku i innych czynników. W konkursie może wziąć udział każdy uczestnik, dla którego język polski nie jest językiem ojczystym. Dwie kategorie - indywidualna i drużynowa, w której dopuszczamy dwójkę uczestników, przy czym wymagane jest, żeby znajdowali się na mniej więcej podobnym poziomie zaawansowania językowego.

Dla najlepszych uczestników testu przewidzieliśmy nagrody. Kursy języka polskiego w naszej szkole, w Krakowie, w opcji z zakwaterowaniem lub bez, w zależności od zajętego miejsca, jak również książki do nauki języka polskiego jako obcego z wydawnictwa Prolog Publishing.

Dodatkowo każdy uczestnik testu otrzyma zniżkę na kursy letnie kursy języka polskiego w naszej szkole i kod rabatowy na zakup książek - do wykorzystania na stronie www.prologpublishing.com

 

 

 

 

 Stypendium

STYPENDIUM 2018

plakat polish stypendium 2018 PL

 

UWAGA! UWAGA! UWAGA! Wiemy już do kogo w tym roku powędruje stypendium na kurs w Prologu!

Kliknij TUTAJ aby zobaczyć pełną listę zwycięzców tegorocznej edycji konkursu Stypendium 2018.

Bardzo serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim, którzy przystąpili do

tegorocznej  edycji programu stypendialnego.

 

Program stypendialny jest skierowany do studentów slawistyk jak i innych kierunków.

Do zdobycia jest 10 stypendiów (2 stypendia 100% i 8 stypendiów 50%) na kursy języka polskiego w Krakowie. Uczestnikami programu mogą być osoby powyżej 18 roku życia, które są studentami kierunków slawistycznych, bądź innych, których poziom zaawansowania języka wynosi minimum A2 (język polski, według CEF), a polski nie jest ich językiem ojczystym. 

Temat tegoroczny to: DLACZEGO POLSKI?

 Zgłoszenia prosimy przesyłać do 9 marca 2018 roku na adres:

Regulamin uczestnictwa

Formularz zgłoszeniowy

 

NAGRODA 1 - STYPENDIUM 100%

Stypendium ze zniżką 100% do wykorzystania w czasie kursów: LATO 2018 od 2 lipca do 5 października 2018 roku. Obejmuje 2- tygodniowy kurs języka polskiego w opcji STANDARD w Szkole PROLOG w Krakowie.

NAGRODA 2 - STYPENDIUM 50%

Stypendium ze zniżką 50% do wykorzystania w czasie kursów: LATO 2018 od 2 lipca do 5 października 2018 roku.Obejmuje 2- tygodniowy kurs języka polskiego w opcji STANDARD w Szkole PROLOG w Krakowie.

Czytaj więcej...

 

 

 

 

Agata

AGATA STĘPNIK-SIARA

* 22.11.1967 † 19.01.2015

Współtworzyła PROLOG. Niezmordowana w generowaniu pomysłów, wprowadzaniu projektów, inicjowaniu najróżniejszych akcji związanych z nauką języków.

Absolwentka germanistyki oraz podyplomowych studiów języka polskiego jako obcego UJ. Jej wizja poszukiwania szybkich ścieżek w nauczaniu języków obcych zaowocowała innowacjami w programie PROLOGU daleko wykraczającymi poza praktyki innych, polskich i zagranicznych szkół językowych.

Zainicjowała projekty wyprzedzające trendy w nauczaniu. Koordynowała projekt "HURRA!!!", którego efektem jest nowoczesna, pierwsza na rynku seria podręczników do języka polskiego jako obcego. Seria, która w krótkim czasie stała się wyznacznikiem standardów, jest obecnie najbardziej rozpoznawalną serią do nauczania języka polskiego jako obcego na świecie.

Z pasją zajmowała się stworzonym przez siebie projektem Testu Języka Polskiego, w zaledwie dwa lata przeprowadzając do z fazy wstępnej do etapu znanego, międzynarodowego projektu.

Jej bezpośredni, personalny styl zarządzania szkołą językową był charakterystyczny i pozostawił trwały, pozytywny ślad w sposobie działania i życiu wielu osób, które przez dwadzieścia lat miały związek z PROLOGIEM.